Kalendarz roku szkolnego 2018/2019

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
3 września 2016

 

 

 

         PLANOWANE ZAJĘCIA, KONKURSY I UROCZYSTOŚCI SZKOLNE           

 LISTOPAD

 

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

5-14 XI

K. Cabała, J. Krzywoń, T. Golka, E. Górska,

E. Jasik, M. Lichocka, M. Cieśla,  B. Całka,

G. Szymańska, K. Sieradzka-Godyń

Szkolny Festiwal Pieśni  Patriotycznej

Dzieci z przedszkola ,,Ludwiczka” przedstawią spektakl związany z 100 rocznicą Odzyskania Niepodległości  

6 XI

kl. 1-3 i oddziały Sp.a-f

J. Gembalczyk, B. Łukasik, H. Kaszuba,

B. Korc

Warsztaty przyrodniczo - plastyczne w Pałacu Młodzieży

5 XI

klasa 3b W. Gwiżdż

Olimpus Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa

z Języka polskiego

5 XI

kl. 4-8 koordynator J. Krzywoń

Olimpus Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa

z Matematyki

6 XI

kl. 4-8 koordynator K. Cabała

100. rocznica odzyskania niepodległości:

* Żywa lekcja historii

* Wystawa „Orzeł biały na przestrzeni dziejów”

* Wystawa prac wykonanych w czasie zajęć   

    pozalekcyjnych „W świecie origami- origami płaskie”-

    Orzeł Biały

* XVIII Miejski Konkurs Recytatorski

    „Moja Ojczyzna Niepodległa”

* Akademia z okazji 100 Rocznicy Odzyskania  

    Niepodległości                                      

* Konkurs „Święci patrioci”

* Finał Szkolnego Konkursu Recytatorskiego

   „A to Polska właśnie”

 

5 XI

5-9 XI

 

5-9 XI

 

8 XI

 

9 XI

 

1-14 XI

15 XI

 

I. Pałka, E. Górska

E. Wszędyrówny, H. Kaszuba

 

E. Wszędyrówny

 

kl. 1-3 M. Brudzewska

 

I. Pałka, E. Górska, B. Łukasik,  H. Kaszuba

 

kl. 4-8  ks. M. Piasecki

kl. 1-3  G. Szymańska

oprawa plastyczna H. Kaszuba

Zajęcia  o zdrowym żywieniu w ramach Ogólnopolskiego Programu: „Zdrowo jemy ze Szkołą na Widelcu”

9 XI

K. Szukalska

W. Gwiżdż

Zooterapia

13 XI

Oddziały Sp.a - f  E. Wszędyrówny

„Jak to dawniej pisano” - wędrówka w czasie przez historię pisma - zajęcia edukacyjne dla uczniów klas 4       w MBP- F. 14

 

 

13 XI

14 XI

22 XI

koordynator G. Szymańska

klasa 4b  J. Krzywoń

klasa 4c i oddział Sp.d M. Parlicki,                        A. Makosz

klasa 4a  D. Kaczmarek

Fluoryzacja - klasy 1-3

                      - klasy 4-6

12 XI

14 XI

pielęgniarka szkolna

 

Koncert w MDK

14 XI

nauczyciele klas 1-3 i oddziałów Sp.a - f

Warsztaty w Pałacu Młodzieży w Katowicach ,,Jestem przyjacielem zwierząt”

15 XI

E. Jasik

Światowy dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 XI

D. Niepokojczycka-Grzonka,  M. Skrzypczak

Alfik matematyczny

21 XI

J. Grzyb

Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia:

* Zajęcia literacko-artystyczne

*  „… bo najważniejsza na świecie jest puchatość” –

   zajęcia dla uczniów klas 1 w MBP - F.14

* Spotkanie autorskie z p. Gabrielą Kotas z cyklu

   Gabrysia - dzieciom”

 

23 XI

26 XI

27 XI

26 XI

29 XI

koordynator G. Szymańska

oddział Sp.a – G. Szymańska

klasa 1b - A. Frankiewicz

klasa 1a - M. Kawałek

klasa 2a - M. Brudzewska, G. Szymańska

klasa 2b - B. Jaskulska, G. Szymańska

Warsztaty rytmiczne

26 XI

Oddziały Sp.a -f  E. Wszędyrówny

Ogólnopolski konkurs historyczny EDI-Pingwin

27 XI

E. Górska

„Odblaski - biorę w ciemno”- pokaz mody odblaskowej

27 XI

wychowawcy świetlicy

Wieczorne Andrzejki

30 XI

kl. 1-3 nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej i wychowawcy świetlicy

Andrzejkowe czary-mary

30 XI

Oddziały Sp.a - f  E. Wszędyrówny