pomoc w zbiórce środków

6 października 2021

Drogie Dzieci. Rodzice, Opiekunowie!!!!

Zwracamy się z prośbą o wsparcie działań wolontariatu naszej szkoły. W tym roku spośród wielu zaplanowanych akcji za cel postawiliśmy sobie pomoc w zbiórce środków na ratowanie życia 7-letniej Amelki Wolak walczącej z nowotworem mózgu.
Dziewczynka w tym roku miała podjąć naukę w pierwszej klasie w SP nr 33 na osiedlu Witosa. Choroba pokrzyżowała te plany.
24 października wspomniana powyżej placówka oświatowa i mieszkańcy osiedla organizują kiermasz wypieków, rękodzieła i szereg pokazów, z których dochód zostanie przekazany na leczenie Amelki.
Liczymy na Państwa pomoc w tej kwestii. Wiemy, że wiele osób ma talent; tworzycie Państwo różnego rodzaju ozdoby, stroiki, figurki itd.. Organizujemy zbiórkę takich wyrobów, aby wystawić je do sprzedaży na imprezie organizowanej na osiedlu Witosa. Angażowanie dzieci w pomoc przy wyrobie takich produktów jest nieodzownym atutem wyrabiania w nich empatii i wrażliwości. Nie bądźmy obojętni, stańmy po stronie nadziei w tej nierównej walce o ludzkie życie- tak młode życie.

Rzeczy można przynosić do 22.10.21 do pani Joanny Gembalczyk, pani Justyny Marczuk, pana Marcina Parlickiego, w świetlicy do pani Patrycji Mikołajczyk. Można też zostawić u wychowawcy klasy. Prosimy o włożenie karteczki z imieniem nazwiskiem i klasą.

Z góry dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie.

Szkolne Koło Wolontariatu wraz z opiekunami.