AKCJA WOLONTARIATU - ŚWIĄTECZNIE I RADOŚNIE

29 listopada 2021

AKCJA WOLONTARIATU - ŚWIĄTECZNIE I RADOŚNIE

DROGIE DZIECI, SZANOWNI RODZICE, OPIEKUNOWIE

Przed nami piękny czas świąt Bożego Narodzenia. Nasza szkoła, jak co roku chce umilić ten czas ludziom chorym, samotnym, starszym oraz tym, którzy opiekują się nimi.

Dlatego ogłaszamy AKCJĘ – ŚWIĄTECZNIE I RADOŚNIE.

W tym roku skupiamy się PRZEDE WSZYSTKIM na drobnych ozdobach świątecznych, wykonanych np. z masy solnej i foremek ( mała podpowiedź – np. pomalowanych lakierem do paznokci – świetnie się sprawdza;-)) ), z dziurką, gdzie można przywiązać sznureczek, bombkach i innych tego typu ozdobach. Prosimy żeby były to rzeczy małe gabarytowo, które można zapakować w ozdobny woreczek. Ilość dowolna, DUŻA – mile widziana, mamy dużo osób do obdarowania.

Prosimy też o kartki świąteczne, wykonane starannie, własnoręcznie na twardym papierze, bloku technicznym. Prosimy zwrócić uwagę, czy kartka otwiera się w odpowiednia stronę. Nie wypisujemy życzeń, gdyż będą one wklejone z pozdrowieniami od całej społeczności szkolnej.

Nasze prace na pewno spodobają się obdarowanym, przyniosą im wiele radości i ogromnych wzruszeń, o których osobiście dowiadujemy się . Wiemy, że na nie czekają!!!!

AKCJA TRWA OD 1.12.21 do 17.12.21

Ozdoby i kartki przynosimy do p. Joanny Gembalczyk, p. Patrycji Mikołajczyk ( świetlica),

p. Marcina Parlickiego, a także do wychowawców klas, którym dziękujemy za pomoc.

Rzeczy przynosimy w woreczkach, kopertach, podpisane na osobnych kartkach imieniem, nazwiskiem klasą.