Atrakcyjny piątek

11 października 2019
Dzisiejszy dzień obfitował w ciekawe wydarzenia. Zaraz rano uroczyście przywitaliśmy naszych nauczycieli i panie pomoce, składając im najserdeczniejsze życzenia z okazji DNIA EDUKACJI NARODOWEJ. Z tej okazji wzięliśmy również udział w akademii, podczas której uczniowie klas VII zaprezentowali krótki program artystyczny przygotowany z myślą o pracownikach szkoły.
Na tym nie zakończyły się jeszcze życzenia i gratulacje, ponieważ przed nami było jeszcze składanie życzeń dziewczynkom z okazji międzynarodowych obchodów ich święta. Dziewczynki otrzymały przygotowane przez chłopców drobne upominki oraz słodycze.
Aby jednak dzień nie upłynął nam wyłącznie pod znakiem słodkości, przygotowaliśmy samodzielnie zdrowe i pyszne kanapki. Pamiętaliśmy o higienie i właściwym zachowaniu się przy stole. Powstały pyszne, ale i fantazyjne kanapki, które możecie podziwiać w naszej galerii. Walory wizualne nie przesłoniły jednak smakowych i wszystkie kanapki szybko zniknęły ze stołów...