Aktualności

Artykuły

14 marca 2018

Wydłużone godziny pracy świetlicy szkolnej.

Na wniosek Rodziców

od września 2018 roku

godziny pracy świetlicy szkolnej

zostaną wydłużone do godziny 17.00.

Przejdź do - Dni Otwarte  Akademii Sztuk Pięknych
12 marca 2018

Dni Otwarte Akademii Sztuk Pięknych

W dniach 7 – 8 marca uczniowie klas pierwszych pod opieką swoich wychowawczyń uczestniczyli w Dniach Otwartych Akademii Sztuk Pięknych. Dzieci pod kierunkiem studentów wykonywały śliczne kolorowe, przestrzenne zwierzęta z papieru. W modelarni obserwowali cięcie laserem i zobaczyli z bliska, jak działa drukarka 3D.

Przejdź do - Koncert edukacyjny " Z muzyką przez kraje i wieki "
8 marca 2018

Koncert edukacyjny " Z muzyką przez kraje i wieki "

 W dniu 28 lutego 2018 roku uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w pierwszym z cyklu koncertów edukacyjnych " Z muzyką przez kraje i wieki " w wykonaniu muzyków z Instytucji Promocji i Upowszechniania Muzyki "Silesia". Oprócz koncertu odbyły się warsztaty taneczne, gdzie uczniowie poznali podstawowe kroki popularnych tańców. Jak zawsze pięknej sali koncertowej i baletowej udostępnił nam Młodzieżowy Dom Kultury na Osiedlu Tysiąclecia. Inicjatywa lokalna jest współfinansowana ze środków miasta Katowice.

6 marca 2018

Konkurs w ramach Profilaktyki Rówieśniczej w Katowicach

23.02.2018r. w Pałacu Młodzieży odbyło się podsumowanie konkursu związanego z bezpieczeństwem w Internecie w ramach Profilaktyki Rówieśniczej w Katowicach.
Tematem przewodnim tegorocznej edycji było hasło: „Smart – STOP”.
W konkursie plastycznym wyróżnienie zdobyła Zofia Labus z klasy 7a, a za prezentację multimedialną z tego tematu wyróżnienie otrzymały: Hanna Partyka z 7a oraz Emilia Śmieszkoł z 7a.