Kadra

Artykuły

4 stycznia 2017

Pracownicy szkoły

 

 

DYREKCJA SZKOŁY

Dyrektor szkoły 
mgr Iwona Korchowiec

V-ce dyrektor szkoły 
mgr Krystyna Cabała

 

KADRA PEDAGOGICZNA

Kierownik świetlicy 
mgr Katarzyna Szukalska

Pedagog szkolny 
mgr Danuta Niepokojczycka - Grzonka

Nauczyciel bibliotekarz 
mgr Grażyna Szymańska


Świetlica szkolna
:
Beata Dziubany-Ścierska, Anna Fryc, Sylwia Maucy, Jarosław Janik,
Katarzyna Szukalska, Małgorzata Brudzewska, Anna Kędzior, Tatiana Golka, Iwona Korchowiec

 

Edukacja wczesnoszkolna:
Wioleta Gwiżdż, Dorota Lieber, Małgorzata Skrzypczak, Mariola Kawałek,
Anna Frankiewicz, Małgorzata Brudzewska, Magdalena Jesionek, Barbara Jaskulska.
 

Zespół humanistyczny:
Hanna Kaszuba - n-l plastyki,
Joanna Gembalczyk - n-l religii,
Irena Pałka - n-l historii,
Tatiana Golka - n-l języka angielskiego,
Iwona Korchowiec - n-l języka angielskiego,
Barbara Łukasik - n-l muzyki,
Ewelina Thiel-Matejczuk - n-l języka polskiego,
Justyna Marczuk - n-l języka polskiego,
Sara Bezner - n-l religii,
Marcin Piasecki - n-l religii,
Joanna Krzywoń - n-l języka polskiego,
Ewa Górska - n-l historii,
Ewa Woś - n-l języka hiszpańskiego,
Krystyna Sieradzka-Godyń - n-l wspomagający

 

Zespół matematyczno-przyrodniczy:
Alicja Makosz - n-l wychowania fizycznego,
Ewa Kuczera - n-l matematyki,
Krystyna Cabała - n-l matematyki,
Marcin Parlicki - n-l wychowania fizycznego,
Robert Stangrecki - n-l zajęć komputerowych,
Barbara Całka - n-l przyrody i geografii,
Danuta Niepokojczycka-Grzonka - n-l zajęć technicznych,
Ewa Jasik - n-l przyrody,
Ewa Oterman - n-l wychowania fizycznego,
Tomasz Westwański - n-l fizyki,
Mariusz Lichocki - n-l chemii
Krystyna Sieradzka-Godyń - n-l wspomagający

 

Kształcenie specjalne:
Ewa Wszędyrówny - n-l edukacji wczesnoszkolnej,
Irena Pałka - n-l edukacji wczesnoszkolnej, historii i rewalidacji,
Barbara Łukasik -n-l muzyki i rewalidacji,
Barbara Całka - n-l przyrody i rewalidacji,
Anna Frankiewicz - n-l edukacji wczesnoszkolnej,
Joanna Gembalczyk - n-l religii,
Barbara Jaskulska - n-l rewalidacji (Terapia Metodą Tomatisa),
Iwona Korchowiec - n-l j. angielskiego,
Hanna Kaszuba - n-l plastyki i rewalidacji (Sala Doświadczania Świata),
Mariola Kawałek - n-l rewalidacji (Integracja Sensoryczna),
Barbara Korc - n-l rewalidacji (logopeda),
Ewa Kuczera - n-l matematyki,
Dorota Lieber - n-l edukacji wczesnoszkolnej i rewalidacji (Terapia Metodą Tomatisa),
Alicja Makosz - n-l wychowania fizycznego i rewalidacji,
Justyna Marczuk - n-l rewalidacji (logopeda),
Danuta Niepokojczycka-Grzonka - n-l zajęć technicznych,
Robert Stangrecki - n-l zajęć komputerowych,
Katarzyna Szukalska - n-l rewalidacji (logopeda),
Ewelina Thiel-Matejczuk - n-l j.polskiego i rewalidacji.

 

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI

 

Kucharka 
p. Joanna Olszynka

Sekretariat 
p. Janina Gajda

Pielęgniarka szkolna 
p. Małgorzata Rzeszutek



 Miło nam poinformować, że pracownik naszej szkoły, pani Zuzanna Pokucińska od wielu lat zajmuje się malarstwem. Zaczynała od rysunku i malowania na liściach, z czasem rozpoczęła malowanie na płótnie. Maluje farbami olejnymi, najchętniej pejzaże, wyzwaniem były i są dla niej konie.
23 czerwca 2014r w Filii nr 30 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach miało miejsce otwarcie pierwszej wystawy pani Zuzanny zatytułowanej „Moje małe chwile zapomnienia”
Oto kilka zdjęć z tej wystawy:





Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!