Jesteś tutaj: Start / Półkolonie

P Ó Ł K O L O N I E

w naszej szkole

Propozycje zajęć i wycieczek

podczas półkolonii letnich od 10.07. do 14.07. 2017r.

10.07.(poniedziałek)

do 800- zbiórka w szkole

- Pogadanka przeprowadzona przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej „Jak dbać o bezpieczeństwo?”

- Przejazd do kina Cinema City na film „Smerfy” w 2D

- Przejazd na zajęcia na basenie w Pałacu Młodzieży w Katowicach(dzieci zabierają czepek, klapki, strój kąpielowy, ręcznik, mydło, dziewczynki-suszarkę do włosów)

1600-rozchodzenie się dzieci do domu.

11.07.(wtorek)

do 800- zbiórka w szkole

- Zajęcia edukacyjne prowadzone przez funkcjonariuszy policji „Bezpieczne wakacje”

- Przejazd autokarem do Zagrody i Ogrodnictwa „Niezłe Ziółka” w Mikołowie –zajęcia edukacyjne (zabawy w małych ogrodników, „Co kryją kamienie?”, zwierzęta zagrodowe, odzyskiwanie wody z przyrody, hotel dla owadów)

12.07.(środa)

do 800- zbiórka w szkole

- Przejazd na basen do Pałacu Młodzieży w Katowicach (dzieci zabierają czepek, klapki,

strój kąpielowy, ręcznik, mydło, dziewczynki-suszarkę do włosów)

- Przejazd do parku Zadole na spektakl Teatru Gry i Ludzie (warsztaty nauki chodzenia na szczudłach i żonglerki)

Zabawy na wolnym powietrzu

13.07.(czwartek)

do 800- zbiórka w szkole

Wyjazd autokarem na wycieczkę do Pszczyny: Zagroda żubrów – zwiedzanie z przewodnikiem, film, karmienie żubrów; Skansen – warsztaty edukacyjne.(dzieci zabierają własny prowiant i napoje na cały dzień, dzieci źle znoszące jazdę tabletki aviomarinu po 2 sztuki)

14.07.(piątek)

do 800- zbiórka w szkole

- wyjazd na basen do Pałacu Młodzieży w Katowicach (dzieci zabierają czepek, klapki,

strój kąpielowy, ręcznik, mydło, dziewczynki-suszarkę do włosów)

- przejazd do Nibylandii w K-cach Murckach– zabawy zręcznościowo-ruchowe (suche baseny z piłeczkami, liny, sznury do wspinania, zajęcia skocznościowe) –dzieci obowiązkowo zabierają dodatkową koszulkę i skarpetki na zmianę.

Zakończenie III tygodnia półkolonii

Informacje dodatkowe: Wszystkie dzieci przynoszą do szkoły 10.07.br. strój gimnastyczny, który zostawiają w szatni na cały tydzień. Dzieci powinny być ubrane stosownie do pogody; nakrycie głowy; kurtka przeciwdeszczowa, zaopatrzone w odpowiednią ilość jedzenia i picia w plecaku; chusteczki higieniczne, dzieci źle znoszące jazdę autobusem powinny przynieść i przekazać opiekunom aviomarin, Bilety zapewniają organizatorzy. Dzieci mogą mieć swoje kieszonkowe według uznania. Prosimy o punktualne przyprowadzanie i odbieranie dzieci.