Jesteś tutaj: Start / Konkursy / Konkursy szkolne

Konkursy szkolne

28 marca 2019

Szkolny konkurs czytelniczy.

Bibliotekarz zaprasza chętnych uczniów z klas trzecich do udziału w konkursie "Baśniowy świat Hansa Christiana Andersena".
Konkurs odbywa się w ramach kwietniowych obchodów Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci oraz Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich.
Konkurs odbędzie się w pomieszczeniu biblioteki szkolnej 25 kwietnia.

Czytaj więcej o: Szkolny konkurs czytelniczy.
7 listopada 2018

Szkolny konkurs historyczny.

30 października 2018 roku odbył się szkolny konkurs historyczny z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

1 października 2018

Szkolny konkurs recytatorski „A to Polska właśnie”.

Bibliotekarz szkolny zaprasza uczniów klas 1-3 do udziału w eliminacjach do corocznego szkolnego konkursu recytatorskiego.

Uczniowie wybierają wiersz o Polsce ( np. znani Polacy, symbole narodowe, regiony, miasta, rzeki, przyroda) - uczą się go poprawnie i pięknie recytować z pamięci.

Wyłonieni przez wychowawców uczniowie biorą udział w eliminacjach szkolnych, które odbędą się od 25.10 do 06.11. 2018r.

Jury zaprosi najlepszych recytatorów do udziału w finale, który odbędzie się 15 listopada.