Jesteś tutaj: Start / Półkolonie

Półkolonie

8 lutego 2019

Propozycje zajęć i wycieczek podczas półkolonii zimowych od 11.02. do 15.02. 2019r.

Informacje dodatkowe: Wszystkie dzieci przynoszą do szkoły 11.02.br. strój gimnastyczny, który zostawiają w szatni na cały tydzień i legitymację szkolną lub Kartę ŚKUP. Dzieci powinny być ubrane stosownie do pogody; zaopatrzone w odpowiednią ilość jedzenia i picia w plecaku; dzieci źle znoszące jazdę autobusem powinny przynieść i przekazać opiekunom aviomarin, obiad należy wykupić osobno w stołówce szkolnej; Dzieci mogą mieć swoje kieszonkowe według uznania. Prosimy o punktualne odbieranie dzieci.

11.02.(poniedziałek)

do 800- zbiórka w szkole

- ustalenie wspólnych zasad i reguł, podział na grupy

- pogadanka na temat dbania o własne i cudze zdrowie, jak należy udzielać pierwszej pomocy, bezpieczeństwo podczas zabaw

- wyjazd do kina Cinema City na film „Mia i biały lew”

12.02.(wtorek)

do 800- zbiórka w szkole

- zajęcia prowadzone przez Straż Miejską „Bezpieczne ferie”

- wyjazd na zajęcia warsztatowe „Polimerowe robaki” prowadzone przez Fabrykę Naukowców.

13.02.(środa)

do 800- zbiórka w szkole

Wyjazd na wycieczkę do Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie – Film z prezentacją, zwiedzanie, warsztaty Kaligrafia i Origami

Przejście do Manufaktury słodyczy „Ciu -Ciu” udział w pokazie.

Spacer po rynku w Krakowie.(dzieci zabierają własny prowiant i napoje na cały dzień, dzieci źle znoszące jazdę tabletki aviomarinu po 2 sztuki)

14.02.(czwartek)

- zajęcia ruchowe w sali gimnastycznej

Wyjazd na zajęcia „Poznaj tajemnice ciemności” dogoterapia, warsztaty polisensoryczne.

Przejście na basen do Pałacu Młodzieży (dzieci zabierają czepek, klapki,

strój kąpielowy, ręcznik, mydło, dziewczynki-suszarkę do włosów)

15.02.(piątek)

Zajęcia w szkole

Pogadanka o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie zabaw w Nibylandii.

przejazd do Nibylandii w K-cach Murckach– zabawy zręcznościowo-ruchowe (suche baseny z piłeczkami,liny, sznury do wspinania, zajęcia skocznościowe) -dzieci zabierają dodatkową koszulkę i skarpetki na zmianę.

Zakończenie I tygodnia półkolonii