Oddziały dla dzieci niepełnosprawnych

25 stycznia 2019

Witamy

Witamy na stronie oddziałów specjalnych SP nr 66 im. Janusza Korczaka w Katowicach. Prowadzimy oddziały dla uczniów z niepełnosprawnością ruchową i afazją, w tym z niepełnosprawnościami sprzężonymi.

25 stycznia 2019

Najbliższe wydarzenia

28 stycznia w godzinach 10-11 wybieramy się na zajęcia literacko- plastyczne pod tytułem NIECH ŻYJE BAL do Miejskiej Biblioteki Publicznej.
5 lutego odbędzie się BAL PRZEBIERAŃCÓW- to impreza współorganizowana przez naszych przyjaciół z IX Liceum Ogólnokształcącego. W programie między innymi zabawy z clownem. Prosimy o przygotowanie pięknych przebrań!
8 lutego w godzinach 10-11 ponownie wybieramy się na zajęcia do biblioteki.
27 lutego będziemy obchodzili Dzień Niedźwiedzia Polarnego- będziemy dowiadywać się ciekawostek o tym zagrożonym wyginięciem gatunku. W programie również przewidziane jest oglądanie filmu przyrodniczego.

Z każdego z tych wydarzeń planujemy relację fotograficzną :)
11 lutego 2019

Ferie

Dzisiaj zaczynamy ferie! Przed naszymi uczniami dwa tygodnie zasłużonego wypoczynku. Przypominamy o zasadach bezpieczeństwa, tak aby ten czas upłynął wyłącznie na korzystaniu z przyjemności wolnego czasu. Do zobaczenia za dwa tygodnie!

8 lutego 2019

Zajęcia w MBP

Dziś uczestniczyliśmy w zajęciach literacko - plastycznych w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Na początku zajęć poznaliśmy historię krecika i bałwanka. Później były wyścigi śnieżynek. Po nich robiliśmy sztuczny śnieg, a ze śniegu bałwanki.

5 lutego 2019

Bal przebierańców

Dzisiaj, 5 lutego, nasi uczniowie wzięli udział w BALU KARNAWAŁOWYM. Najpierw bawiliśmy się z przedstawicielami fundacji Dr Clown, którzy rozbawili nas do łez. Następnie uczestniczyliśmy w fantastycznej zabawie, którą przygotowali dla nas przyjaciele z Gimnazjum nr 8 i IX LO. Były tańce, wspólne śpiewanie, konkursy oraz słodki poczęstunek. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii!

4 lutego 2019

Dzień ulubionego bohatera

Zapraszamy do obejrzenia naszych strojów, które wybraliśmy na szkolny DZIEŃ ULUBIONEGO BOHATERA! Byliśmy tak dobrze przebrani, że odwiedziliśmy uczniów młodszych klas, żeby pokazać im, jak wyglądamy.