Oddziały dla dzieci niepełnosprawnych

25 stycznia 2019

Witamy

Witamy na stronie oddziałów specjalnych SP nr 66 im. Janusza Korczaka w Katowicach. Prowadzimy oddziały dla uczniów z niepełnosprawnością ruchową i afazją, w tym z niepełnosprawnościami sprzężonymi.

28 lutego 2019

Najbliższe wydarzenia - MARZEC

8.03 Wyjście do MBP na zajęcia literacko-plastyczne "Wiosna idzie, co to będzie? Jeszcze tyle śniegu wszędzie!"

12.03 odwiedzi nas teatr z przedstawieniem profilaktycznym, zbieramy po 5 złotych

14.03 obejrzymy teatrzyk przygotowany przez świetlicę szkolną

21.03 klasy młodsze obchodzą Pierwszy Dzień Wiosny

27.03 koncert w MDK

Zapraszamy ☺️

27 marca 2019

Koncert w MDK

W środę, 27 marca, odwiedziliśmy Dom Kultury by wysłuchać koncertu muzyki filmowej. Tym razem nie skupialiśmy się na poznawaniu instrumentów czy kompozytorów, a na znanych nam melodiach z filmów i seriali. Zobaczcie, jak było...

22 marca 2019

Calineczka

W piątek, 22 marca, wraz z uczniami naszej szkoły obejrzeliśmy piękne przedstawienie pod tytułem Calineczka, przygotowane przez koło teatralne. Po przedstawieniu zostały wręczone dyplomy i nagrody w konkursie kolęd i pastorałek. Miło nam poinformować, że zdobyliśmy wszyscy wysokie lokaty w tym konkursie. Nagrodzeni pozowali do pamiątkowych zdjęć, zapraszamy na fotorelację.

21 marca 2019

Wiosenne śniadanie

21 marca obchodzimy pierwszy dzień wiosny. Z tej okazji klasy młodsze przygotowały przy pomocy nauczycieli pyszne śniadanie. Było smacznie i kolorowo, ale przede wszystkim zdrowo!

21 marca 2019

Witamy wiosnę

Witając wiosnę, nasi uczniowie przeszli wokół szkoły z własnoręcznie wykonanymi kukłami Marzanny, przystrojonymi wiosennym symbolami.