Oddziały dla dzieci niepełnosprawnych

25 stycznia 2019

Witamy

Witamy na stronie oddziałów specjalnych SP nr 66 im. Janusza Korczaka w Katowicach. Prowadzimy oddziały dla uczniów z niepełnosprawnością ruchową i afazją, w tym z niepełnosprawnościami sprzężonymi.

12 czerwca 2019

Koncert w MDK

12 czerwca uczestniczyliśmy w ostatnim koncercie przewidzianym w tym roku szkolnym. Było to podsumowanie naszych muzycznych wizyt w MDK. Oprócz wspaniałych melodii i instrumentów, czekał na nas również quiz muzyczny. Chętnie wzięliśmy w nim udział :)

11 czerwca 2019

Wizyta w świetlicy szkolnej

Dziś mieliśmy przyjemność gościć w świetlicy dzieci niepełnosprawne uczące się w naszej szkole. Uczeń z klasy 7-Artem zaprezentował sztuczki magiczne z kartami, kostką do gry oraz mazakami. Wspólnie zaśpiewaliśmy wakacyjne piosenki i wypiliśmy zdrowy, świeżo wyciskamy sok z jabłka i truskawek. Dziękujemy za wspaniałą zabawę!

7 czerwca 2019

Warsztaty rytmiczne

Dziękujemy Pani Annie Lis za wspaniałe warsztaty rytmiczne!

6 czerwca 2019

Dzień Dziecka z ZSO nr3

6 czerwca odwiedzili nas przyjaciele z ZSO nr 3 w Katowicach z okazji Dnia Dziecka. Była wspólna zabawa, konkursy z nagrodami i mnóstwo śmiechu. Bardzo dziękujemy za wizytę!

5 czerwca 2019

Olimpiada sportowa

05 czerwca wraz z innymi szkołami uczestniczyliśmy w XX Olimpiadzie Sportowej. Jak co roku braliśmy udział w konkurencjach sportowych, podczas których mogliśmy zaprezentować naszą wolę walki, umiejętność gry zgodnej z zasadami, a przede wszystkim dobrze się bawić. Po zakończeniu zmagań czekała na nas biesiada oraz pamiątkowe medale. Było fantastycznie!Zapraszamy do galerii :)