Oddziały dla dzieci z niepełnosprawnością

25 stycznia 2019

Witamy

Witamy na stronie oddziałów specjalnych SP nr 66 im. Janusza Korczaka w Katowicach. Prowadzimy oddziały dla uczniów z niepełnosprawnością ruchową i afazją, w tym z niepełnosprawnościami sprzężonymi.

29 kwietnia 2021

LEKCJA BIBLIOTECZNA

Podczas dzisiejszej lekcji bibliotecznej poznaliśmy tajniki pracy piekarza i cukiernika. Okazało się, że to trudne i wymagające zawody, ale dające również wiele radości- zadowoleni klienci docenią pracę! Znamy już teraz rodzaje pieczywa, wiemy, co zrobić, żeby kształcić się w tych zawodach. Na koniec udekorowaliśmy biszkopty - było pysznie!

27 kwietnia 2021

Konkurs literacki

W wiosennym konkursie literackim przyznaliśmy tylko I miejsce. Praca była wyjątkowa, wprawiła nas w radosny nastrój, chociaż aura nie stara się nas rozpieszczać. Mamy nadzieję, że i Wam udzieli się wiosenny nastrój!

21 kwietnia 2021

KONCERT ONLINE

W dniu dzisiejszym odbył się koncert "Dzieci w sieci - wiosenny koncert". Łączyliśmy się z Domem Kultury, podziwialiśmy utwory wykonane na fortepianie, flecie i skrzypcach.

15 kwietnia 2021

CZY TO JUŻ WIOSNA? c.d.

Prace nad upiększeniem naszej przestrzeni trwają :) Aktualizujemy postępy prac :)