Jesteś tutaj: Start / Stołówka szkolna

3 września 2016

ZASADY KORZYSTANIA ZE STOŁÓWKI

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 66 W KATOWICACH

1. W celu zapewnienia prawidłowej realizacji zadań opiekuńczych, w szczególności wspierania prawidłowego rozwoju uczniów, w szkole funkcjonuje stołówka.
  2. Korzystanie z posiłków w stołówce szkolnej jest odpłatne.
  3. Warunki korzystania ze stołówki szkolnej, w tym wysokość opłat za posiłki, ustala Dyrektor  Szkoły w porozumieniu z organem prowadzącym szkołę.
  4. Opłata za obiady stanowi iloczyn dziennej stawki żywieniowej (3 zł.) i liczby dni żywieniowych w danym miesiącu.

Wpłaty należy dokonać na konto szkoły

PKO BP 18 1020 2313 0000 3902 0515 1669

Szkoła Podstawowa nr 66 ul. B. Krzywoustego 7, 40-870 Katowice

Tytułem: imię i nazwisko dziecka, wpłata za obiady za miesiąc ………....

1. Opłaty za obiady należy wpłacać bezpośrednio na konto szkoły za cały miesiąc z góry, do 25 dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc w którym następuje korzystanie z posiłków. Wyjątek stanowi miesiąc wrzesień- wpłat należy dokonywać do 5 września.
  1. Potwierdzenie wpłaty należy dostarczyć w wersji papierowej do kierownika świetlicy szkolnej lub intendentki, bądź w wersji elektronicznej przesyłając na adres mailowy: kuchnia@sp66katowice.pl
  2. Zwroty za niewykorzystane posiłki uczniom i pracownikom szkoły, których ciągła absencja w szkole wynosi powyżej trzech dni, dokonywane będą w formie odpisu przy płatności za następny miesiąc, pod warunkiem zgłoszenia tej nieobecności najpóźniej w dniu absencji do godziny 800 pod numerem telefonu 32 254 16 51, osobiście w pokoju intendentki lub pisząc maila kuchnia@sp66katowice.pl

UWAGA! MOŻNA DOKONYWAĆ ODLICZEŃ TYLKO TYCH OBIADÓW, KTÓRYCH NIEBECNOŚĆ DZIECKA BYŁA WCZEŚNIEJ ZGŁOSZONA U INTENDENTKI SZKOLNEJ.

1. Kwotę należną za niewykorzystane obiady oblicza się jako iloczyn ceny jednego posiłku (cena obiadu 3zł) i liczby nieobecności dni ucznia.
  2. Jeżeli nie będą przestrzegane terminy wpłat, dziecko zostanie wypisane z obiadów w następnym miesiącu. W przypadku nieuiszczenia opłaty wydawanie obiadów zostaje wstrzymane.
  3. Do opłat wnoszonych za korzystanie przez uczniów z posiłku w stołówce szkolnej nie wlicza się wynagrodzeń pracowników i składek naliczanych od tych wynagrodzeń oraz kosztów utrzymania stołówki.
  4. Obiady wydawane są dla uczniów wnoszonych opłaty indywidualnie, uczniów, których dożywianie dofinansowuje MOPS, pracowników szkoły, którzy opłacili posiłki.
  5. Obiady przygotowuje i wydaje kuchnia szkolna.
  6. Posiłki wydawane są w godzinach od 12.15 do 14.00.
  7. W stołówce mogą przebywać wyłącznie osoby spożywające posiłek i nauczyciel pełniący dyżur.
  8. W trakcie przerw o godzinie 12.30 i 13.30 posiłek spożywają uczniowie klas IV- VIII oraz młodsi nie zapisani do świetlicy, którzy bezpośrednio po zakończonych lekcjach i zjedzeniu obiadu udają się do domu. Dyżur w stołówce pełni nauczyciel według harmonogramu dyżurów.
  9. Dzieci zapisane do świetlicy szkolnej jedzą obiad w trakcie 5 lub 6 lekcji (co wynika z planu każdej klasy). Dyżur w stołówce pełni wówczas wychowawca świetlicy.
  10. W stołówce uczniowie zachowują się kulturalnie i przestrzegają poleceń osoby dyżurującej.
  11. Aktualny jadłospis dotyczący danego tygodnia znajduje się na stronie internetowej szkoły, obok wejścia do stołówki i na segmencie A obok głównego wejścia do szkoły.

OBIADY   LISTOPAD

20 dni x 3 zł. = 60 zł.

Prosimy o dokonanie wpłaty na konto szkoły do dnia 25 października oraz o dostarczenie potwierdzenia przelewu.

PROSIMY O TERMINOWE DOKONYWANIE WPŁAT

(mailowo na adres kuchnia@sp66katowice.pl lub w wersji papierowej do intendentki lub kierownika świetlicy)

PROSIMY O TERMINOWE DOKONYWANIE WPŁAT