Jesteś tutaj: Start / Samorząd uczniowski

Samorząd uczniowski

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

26 czerwca 2020

WYNIKI WYBORÓW

We wtorek 23 czerwca odbyły się wybory przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego . Głosowali uczniowie klas IV-VIII drogą elektroniczną, w formie tajnego głosowania.
Najwięcej głosów uzyskał Piotr ,
następnie Julia i Justyna 
Nowy szkolny SAMORZĄD UCZNIOWSKI
w roku szkolnym 2020/2021 :
Przewodniczący : PIOTR 
Zastępca przewodniczącego: JULIA
Sekretarz : JUSTYNA
Gratulujemy i życzymy powodzenia w trakcie kadencji na stanowisku przewodniczącego , zastępcy i sekretarza !
Przejdź do - XI Zlot Samorządów Uczniowskich Szkół Podstawowych Województwa Śląskiego
11 marca 2020

XI Zlot Samorządów Uczniowskich Szkół Podstawowych Województwa Śląskiego

4 marca przedstawiciele szkolnego Samorządu Uczniowskiego: Dominika, Marcelina i Janek wzięli udział w XI Zlocie Samorządów Uczniowskich Szkół Podstawowych Województwa Śląskiego. Uczestniczyli m.in. w warsztatach i prelekcjach na temat samorządności, popularyzacji przedsiębiorczości i aktywizacji młodzieży do podejmowania działań gospodarczych.

Przejdź do - Walentynki oraz Szkolny Dzień Miłych Słówek
17 lutego 2020

Walentynki oraz Szkolny Dzień Miłych Słówek

14 lutego obchodziliśmy Walentynki oraz Szkolny Dzień Miłych Słówek. Został rozstrzygnięty konkurs na najładniejszą i najciekawszą kartkę walentynkową. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody. Tego dnia odbyła się również dyskoteka karnawałowo-walentynkowa dla uczniów klas 4-8. Jak widać humor dopisywał, a uczniowie świetnie się bawili. Z pewnością miło będziemy wspominać ten dzień.

Przejdź do - świąteczna zbiórka
2 stycznia 2020

świąteczna zbiórka

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom i Rodzicom za udział w świątecznej zbiórce słodyczy i kosmetyków dla wychowanków z Domu Dziecka "Zakątek".

Przejdź do - Konwencja o Prawach Dziecka
20 listopada 2019

Konwencja o Prawach Dziecka

20 listopada obchodziliśmy 30 rocznicę uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka. Chcieliśmy wspólnie z UNICEF świętować ten dzień, pokazać i uświadomić dzieciom, że ich prawa są ważne.Uczniowie i nauczyciele zaangażowali się w globalne obchody Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka . W podjętych działaniach byliśmy ubrani na niebiesko, jako symbol solidarności ze wszystkimi dziećmi na świecie, również tymi, których prawa często są łamane. To był radosny dzień z poważnym przesłaniem.

14 października 2019

Dzień Nauczyciela

Z okazji Dnia Nauczyciela pragniemy podziękować całemu Gronu Pedagogicznemu oraz wszystkim pracownikom szkoły za trud, jaki wkładają w naszą edukację i wychowanie.
Życzymy, aby każdy dzień był pełen radości i dumy z Waszych uczniów. Abyście cieszyli się zdrowiem i udanym życiem osobistym.
Warto dziś przypomnieć wspaniałe słowa patrona naszej szkoły
Janusza Korczaka :
„DZIECI RODZĄ SIĘ ZE SKRZYDŁAMI, A NAUCZYCIELE POMAGAJĄ IM JE ROZWINĄĆ”