Jesteś tutaj: Start / Samorząd uczniowski

20 października 2020

zbiórka artykułów szkolnych

Drodzy Uczniowie i Rodzice! Zakończyliśmy zbiórkę  artykułów szkolnych dla dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 5 w Katowicach. Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za zaangażowanie w akcję,  okazaną pomoc i serce.  Rzeczy było mnóstwo, wszystko się przyda. Dzieciaki bardzo się ucieszyły. Będą zaopatrzone na długi czas!
Dobro wraca! Jesteście wspaniali!❤
22 września 2020

26 czerwca 2020

WYNIKI WYBORÓW

We wtorek 23 czerwca odbyły się wybory przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego . Głosowali uczniowie klas IV-VIII drogą elektroniczną, w formie tajnego głosowania.
Najwięcej głosów uzyskał Piotr ,
następnie Julia i Justyna
Nowy szkolny SAMORZĄD UCZNIOWSKI
w roku szkolnym 2020/2021 :
Przewodniczący : PIOTR
Zastępca przewodniczącego: JULIA
Sekretarz : JUSTYNA
Gratulujemy i życzymy powodzenia w trakcie kadencji na stanowisku przewodniczącego , zastępcy i sekretarza !
Przejdź do - XI Zlot Samorządów Uczniowskich Szkół Podstawowych Województwa Śląskiego
11 marca 2020

XI Zlot Samorządów Uczniowskich Szkół Podstawowych Województwa Śląskiego

4 marca przedstawiciele szkolnego Samorządu Uczniowskiego: Dominika, Marcelina i Janek wzięli udział w XI Zlocie Samorządów Uczniowskich Szkół Podstawowych Województwa Śląskiego. Uczestniczyli m.in. w warsztatach i prelekcjach na temat samorządności, popularyzacji przedsiębiorczości i aktywizacji młodzieży do podejmowania działań gospodarczych.