Jesteś tutaj: Start / Kalendarium

Kalendarium

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

3 października 2019

Kalendarium

2 kwietnia 2019

Planowane zajęcia i uroczystości szkolne

   MARZEC

02.03.2020 r.

Warsztaty Kolorowe Piksele

kl. III a  M. Brudzewska

03.03.2020 r.

Wyjście do NOSPR na koncert i wykład

kl. 7a i 7b
I. Korchowiec, B. Łukasik,
J. Gembalczyk, T. Golka

05.03.2020 r.

Warsztaty z ceramiki i rękodzieła

kl. III a  M. Brudzewska

05.03.2020 r.

Wyjazd do Pałacu Młodzieży na zajęcia z ceramiki i rękodzieła.

kl. III a  M. Brudzewska 

06.03.2020 r.
11.03.2020 r.
24.03.2020 r.

„Teatr rozmaitości"-zajęcia z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru w MPB - F. 14

koordynator- G. Szymańska
VI a                              
VI c
VI b

10.03.2020 r.

Zajęcia kulinarne (wypiekanie zdrowej przekąski) + popołudnie filmowe. 

B. Dziubany- Ścierska,
K. Wójcik- Paszyńska

12.03.2020 r.

Wyjazd do Pałacu Młodzieży na zajęcia z ceramiki i rękodzieła.

kl. III b  B. Jaskulska

12.03.2020 r.

„Teatr rozmaitości"-zajęcia z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru w MPB - F. 14 koordynator- E. Wszędyrówny      oddziały Sp. a-f

14.03.2020 r.

Dzień liczby Pi

nauczyciele matematyki

od 16.03.2020 r.

Rozgrywki w szachy klas II

B. Dziubany- Ścierska
K. Wójcik- Paszyńska

18.03.2020 r.

Wielka Liga Czytelników - test kwalifikacyjny: chętni uczniowie, którzy zdobyli 10 sprawności w etapie szkolnym

G. Szymańska
A. Szczygieł, M. Khelouf, B. Szczygieł,
S. Gros

16-20.03.2020 r.

Tydzień Kultury Żydowskiej

zespół d/s Patrona Szkoły 

od 19.03.2020 r.

Rozgrywki w ,,dwa ognie” ze Szkołą Podstawową Nr 58

świetlica szkolna 

30.03.2020 r.

Zajęcia warsztatowe Kolorowe piksele

III a  M. Brudzewska

31.03 lub 3.04

Dzień Patrona Szkoły (Akademia, przedstawienie, korowód)

zespół d/s Patrona Szkoły + wychowawcy świetlicy 

ostatni tydzień marca

Warsztaty z masy porcelanowej dla uczniów z oddziałów Sp. a-f

wychowawcy świetlicy 

marzec/kwiecień

,,Wyprzedaż garażowa”

M. Jesionek

LUTY

03.02.2020 r. 

Bal przebierańców

oddziały Sp. a-f
A. Bartoszewicz- Pietrasik
wychowawcy oddziałów Sp

03.02.2020 r.

Pałac Młodzieży: zajęcia warsztatowe  Badacz przyrody",
z
ajęcia warsztatowe  Kolorowe piksele".

 kl. 3 a
M. Brudzewska

04.02.2020 r.

11.02.2020 r.

 Droga książki od pisarza do czytelnika” - prezentacja multimedialna przygotowująca  do Pasowania na Czytelnika

G. Szymańska
kl. 1 b
kl. 1 a

6.02.2020 r.

Wyjście do Pałacu Młodzieży na przedstawienie pt. Shrek”.

kl. 1a, 1b
k
l. 2a, 2b

10.02.2020 r.

Spotkanie dziadków  uczniów kl. 1 z okazji Dnia Babci i Dziadka 

kl. 1a, 1b - D. Lieber, M. Skrzypczak

10.02.2020 r.

Pałac Młodzieży: zajęcia warsztatowe - eksperymenty,  zajęcia komputerowe

kl. 3 b -  B. Jaskulska

11.02.2020 r.
12.02.2020 r.

Zabawa Karnawałowa - sala 1000 KLOCKÓW

kl. 1b -  D. Lieber
kl. 1a -  M. Skrzypczak

14.02.2020

Szkolne Walentynki
Szkolny Dzień Miłych Słówek

J. Krzywoń, A. Słomka, M. Jesionek
D. Niepokojczycka-Grzonka

14.02.2020 r.

Wyjście do MBP- F. 14   Pocztowe podróże” - zajęcia z okazji Międzynarodowego Dnia Listonoszy i Doręczycieli Przesyłek

E. Wszędyrówny
oddziały Sp. a -f

14.02.2020 r.

Dyskoteka walentynkowo-karnawałowa dla klas 4-8

M. Jesionek 

19.02.2020 r.

25.02.2020 r.

Pasowanie na Czytelnika 

G. Szymańska - kl. 1 a
                      -
kl. 1 b

  STYCZEŃ

27.01.2020 r.

Śląski festiwal Nauki - Centrum Kongresowe w Katowicach

klasa Va, Vb, Vc, VIIb  E. Górska,
M. Cieśla, E. Jasik, J. Krzywoń

 GRUDZIEŃ

03.12.2019

Biesiada Śląska

A. Frankiewicz, M. Kawałek,
B. Łukasik, H. Kaszuba

05.12. 2019

Wyjazd do Pałacu Młodzieży na zajęcia z ceramiki i rękodzieła

B. Jaskulska   kl. III b

09.12.2019

Koncert w szkole “Opowieści wigilijne”

klasy 1-3 i oddziały Sp.

09.12.2019

Kiermasz kartek i ozdób świątecznych 

wychowawcy świetlic

11.12.2019

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

B. Jaskulska, B. Korc
M. Skrzypczak, E. Wszędyrówny
wychowawcy oddziałów Sp.

12.12.2019

13.12.2019

„Opowiem Wam historię o aniołku małym” - zajęcia świąteczne w MBP – F. 14

Jest tylko jedna noc w roku" - zajęcia poświęcone tradycjom świątecznym.

koordynator
E. Wszędyrówny

Klasa 2a,b
M. Kawałek, A. Frankiewicz

18.12.2019

Koncert W MDK

Klasy 1-3 i oddziały Sp.

18.12.2019

Spotkanie opłatkowe z rodzicami (zajęcia otwarte)

wychowawcy oddziałów Sp.

18.12.2019

Warsztaty świąteczne dla rodziców, opiekunów i dzieci z oddziałów osób niepełnosprawnych

B. Łukasik, B. Korc                    wychowawcy oddziałów Sp.

20.12.2019

Jasełka 

J. Gembalczyk, B. Łukasik,
H. Kaszuba

LISTOPAD

08.11.2019 

Akademia z okazji Święta Niepodległości

E. Górska, I. Pałka
B. Łukasik, H. Kaszuba 

08.11.2019 

Zajęcia literacko- plastyczne: Od A do Z, czyli o piśmienniczych wynalazkach w MBP - F.14

koordynator E. Wszędyrówny
oddziały Sp. a-f

13.11.2019 

Koncert w MDK Katowice

klasy 1-3 i oddziały Sp. a-f

18.11.2019 

Wyjście do Pałacu Młodzieży - Kolorowe Piksele

M. Brudzewska, 3a

21.11.2019 

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

D. Niepokojczycka-Grzonka

21.11.2019  Wyjście do Pałacu Młodzieży - Zajęcia z ceramiki  M. Brudzewska, 3a

25.11.2019 

Wyjście do Pałacu Młodzieży - Kolorowe Piksele 

B. Jaskulska, 3b

25.11.2019 

Dzień tramwajarza

E. Wszędyrówny
oddziały Sp. a-f

25.11 2019 

Podchody z wykorzystaniem aplikacji kodów QR

wychowawcy świetlicy 

25.11.2019 

Światowy Dzień Pluszowego Misia: zajęcia edukacyjno-czytelnicze

G. Szymańska, 2b

26.11.2019 
27.11.2019 

W misiowej krainie - najprzytulniejsze zajęcia z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia w MBP - F.14

D. Lieber 1b
M. Skrzypczak 1b

27.11.2019 

Żywa lekcja historii-Niepodległa

E. Górska, I. Pałk

29.11.2019 

Przeprowadzenie wróżb, gier i zabaw andrzejkowych

M.Jesionek + samorząd
oddziały Sp.

29.11.2019

Dzień wróżb i czarów w świetlicy

wychowawcy świetlicy 

PAŹDZIERNIK

02.10.2019 

Wyjście do Teatru Ateneum,,Łysek z pokładu Idy”

M. Cieśla- 5a, J. Krzywoń- 5b
E. Jasik- 5c

04.10.2019 

Wyjście klas specjalnych do MBP na zajęcia literacko- plastyczne pt. Jedzie pociąg z daleka.

koordynator E. Wszędyrówny

04.10.2019 

Wyjście do kina Cinema City Silesia na film ,,Legiony”

E. Górska- 7 b, M. Parlicki- 7 a
J. Gembalczyk, J. Marczuk

10.10.2019 

Warsztaty w Pałacu Młodzież ,,Ryby- kręgowce wodne”

B. Całka, E. Jasik

10.10.2019 

Warsztaty przyrodnicze w Parku Śląskim w ramach programu ,,Przyrodnicze Katowice”

M. Cieśla-5 a, E. Jasik- 5 b

10.10.2019 

Wyjście do Pałacu Młodzieży na warsztaty z ceramiki

A. Frankiewicz-  2b

11.10.2019 

Dzień Nauczyciela

M. Jesionek, samorząd

11.10.2019 

Wyjście do Teatru Rozrywki na przedstawienie teatralne “ZORRO”

M. Brudzewska- 3a, B. Jaskulska- 3b

11.10.2019 

Międzynarodowy Dzień Dziewczynek

wychowawcy klas specjalnyc

15.10.2019 
17.10.1019 

"Od piktogramu do alfabetu – wędrówka w czasie przez historię pisma": zajęcia w MBP - F.14

koordynator G. Szymańska
4a z nauczycielem uczącym
4b z nauczycielem uczącym

16.10.2019 

Warsztaty w Akademii Bioróżnorodności w Parku Śląskim

klasy 4a i 4b z wychowawcami

16.10.2019 

Koncert w MDK Katowice

klasy 1-3 i oddziały Sp.

17.10.2019 

Spotkanie z pisarką Panią Moniką Czoik- Nowicką

wychowawcy klas specjalnych

21.10.2019 

Wyjście do Pałacu Młodzieży - Kolorowe Piksele 

M. Brudzewska- 3a

21.10.2019 

Dzień Kartofla- kartoflowe love

B. Korc, B. Łukasik i wychowawcy klas specjalnych

22.10.2019

Pasowanie na ucznia kl. 1 Lekcja otwarta 

M. Kawałek, A. Frankiewicz
M. Skrzypczak, D. Lieber
H. Kaszuba

24.10.2019 

Warsztaty z zakresu haftu matematycznego dla wychowawców świetlic szkolnych z Katowic- część II. 

wychowawcy świetlicy 

28.10.2019 

Wyjście do Pałacu Młodzieży - Kolorowe Piksele 

B. Jaskulska- 3b

29.10.2019 

Dzień Jabłka

M. Brudzewska, B. Jaskulska

31.10.2019 

Halloween; Wystawa dyń

T. Golka, M. Jesionek, B. Hronowska

31.10.2019 

Wyjście na przedstawienie   w języku angielskim - Tom Sawyer - w CHCK

T. Golka

WRZESIEŃ

02.09.2019 

Akademia inauguracyjna

B. Całka- 6c, E. Górska- 7b
B. Jaskulska- 3b, M. Brudzewska- 3a
B. Łukasik, H. Kaszuba, M. Jesionek

12.09.2019 

Warsztaty w Pałacu Młodzieży w Katowicach-,,Jestem przyjacielem zwierząt”

B. Całka, E. Jasik

16.09.2019 

Wyjście do Pałacu Młodzieży - Kolorowe Piksele

M. Brudzewska- 3a

17.09.2019 

Wyjście do sądu

M. Brudzewska- 3a

17.09.2019 

Konkurs dla klas specjalnych “Bezpieczni na drodze.”

E. Wszędyrówny

17.09.2019 

Wyjście klas drugich do Teatru Ateneum

M. Kawałek - 2a
A. Frankiewicz - 2b

18.09.2019 

Koncert w MDK Katowice

klasy 1-3 i oddziały Sp.

19.09.2019 

Wyjście do Pałacu Młodzieży - Zajęcia z ceramiki

M. Brudzewska - 3a

20-22.09.2019 

Sprzątanie Świata

B. Całka, E. Jasik, nauczyciele wf

23.09.2019 

Wyjście do Pałacu Młodzieży - Kolorowe Piksele

B. Jaskulska - 3b

23.09.2019 

Wycieczka do Ojcowa

M. Cieśla- 5a, J. Krzywoń- 5b
E. Jasik- 5c

26.09. 2019 

Wyjazd do Pałacu Młodzieży na zajęcia z ceramiki i rękodzieła.

B. Jaskulska - 3b

27.09.2019 

Festyn rodzinny

wszyscy nauczyciele

30.09.2019 

Dzień Chłopca

wychowawcy klas specjalnych,
klasach pierwszych, drugich,

30.09.2019 

Wyjście na ŚUM w Katowicach
Udział w projekcie “ Od przedszkola do Seniora”

M.Skrzypczak - 1a
D. Lieber - 1b