Jesteś tutaj: Start / Kalendarium

Kalendarium

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

3 lutego 2019

Kalendarz roku szkolnego 2018/2019

 

 

 

   

2 kwietnia 2019

Planowane zajęcia i uroczystości szkolne

MAJ/CZERWIEC

  

Maj

 

 

Konkurs ortograficzny dla klas I-III

maj

Dorota Lieber, Wioleta Gwiżdż

Szkolny konkurs z języka angielskiego “Have fun with English” kl. I-III

 

Szkolny konkurs  z języka angielskiego “Picture dictionary”

maj 

 

 kwiecień/maj

Magdalena Jesionek

 

 Magdalena Jesionek

Konkurs “Baśniowy świat Andersena” w bibliotece szkolnej                     

15.05.2019

  

kl. 3a i 3b

G. Szymańska

Dzień Rysowania - kredą na asfalcie

16.05.2019

Kaszuba, Lieber

Wycieczka kl.siódmych…

13-14.05.

2019

kl. 7 ,

Golka, Kaszuba , Fryc, …

Koncert w MDK

22.05.2019

klasy 1-3 i oddziały Sp. a-f

Konkurs plastyczno-literacki: Korczak- patron naszej szkoły, dla uczniów klas I-III

maj

Małgorzata Brudzewska, Ewa Wszędyrówny +wychowawcy świetlicy

Wycieczka klas trzecich

20-22.05. 2019

klasy 3 Lieber, Gwiżdż

 

Wyjście do Pałacu Młodzieży- Pracownia Fizyki

17.05.2019

24.05.2019

klasa 1b Frankiewicz

klasa 1 a Kawałek

Szkolny Konkurs “Już pięknie czytam”

23.05.2019

Reprezentanci klas 2

G. Szymańska, K. Szukalska

 

V Międzyszkolny Turniej Wiedzy” Baśniowy świat braci Grimm czyli krótka podróż po Niemczech”

 w SP nr 12

29.05.2019

G. Szymańska

Drużyna z klasy 3a: M. Khelouf,

K. Krzywda

 

Zdjęcia klasowe

30.05.2019

klasy 1-8

Warsztaty rytmiczne

31.05.2019

klasy Sp.a- f Ewa Wszędyrówny

Dzień Dziecka - Wyjście do kina Cinema City

na film pt.,,Kraina cudów”

31.05.2019

klasa 1 a i 1 b

 

Czerwiec

 

 

 

Wycieczka do Jednostki Straży Pożarnej- projekt edukacyjny “Florek w małej strażnicy.”

03.06.2019

klasy 2a, 2b, Sp.”a”

M. Brudzewska, B. Jaskulska,

E. Wszędyrówny

Konkurs ortograficzny 1-3

06.06.2019

kl1,2,3

D.Lieber, w. Gwiżdż

IX Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy ”Znam moje lektury” w SP nr 9

05.06.2019

G. Szymańska

3-os. drużyna 

Koncert w MDK

12.06

klasy 1-3 i oddziały Sp. a-f

Dzień sportu

czerwiec

Parlicki, Makosz, Oterman, Kaczmarek

Rodzinny, szkolny rajd rowerowy z Wagabundą

czerwiec

Marczuk + chętni nauczyciele

Wybory do Samorządu uczniowskiego

czerwiec

M.Jesionek

Szkolna dyskoteka dla  klas 4-8

 

 

Koncert Happy Big Band Polskiej Grupy Górniczej

( dla całej szkoły)

czerwiec  (ostatni tydzień)

 

14 .06.

 godz.10

M. Jesionek

 

 

 

H. Kaszuba

 

Pożegnanie klas ósmych,zakończenie roku szkolnego

18 06.2019

T.Golka,H.Kaszuba,

B.Łukasik

zakończenie roku szkolnego klasy 1-7

19.06.2019

T.Golka,H.Kaszuba,

B.Łukasik