Oddziały dla dzieci z niepełnosprawnością

25 stycznia 2019

Witamy

Witamy na stronie oddziałów specjalnych SP nr 66 im. Janusza Korczaka w Katowicach. Prowadzimy oddziały dla uczniów z niepełnosprawnością ruchową i afazją, w tym z niepełnosprawnościami sprzężonymi.

2 lutego 2020

Najbliższe wydarzenia LUTY

03.02.2020 - Bal przebierańców (godz. 9:00)

14.02.2020 - Wyjście do MBP na zajęcia pt. "Pocztowe podróże” z okazji Międzynarodowego Dnia Listonoszy

i Doręczycieli Przesyłek

14.02.2020 - Szkolne Walentynki, Szkolny Dzień Miłych Słówek

20.02.2020 - Warsztaty kulinarne - robimy pączusie :)

28.02.2020 - Konkurs „Higiena i zdrowe odżywianie”

26 lutego 2020

Koncert

W tym roku kontynuujemy cykliczny udział w koncertach organizowanych przez DOM KULTURY. Podczas ostatniego poznaliśmy wibrafon - ten niezwykły instrument zaczarował nas swoimi dźwiękami, a co najważniejsze- sami mogliśmy na nim zagrać.

20 lutego 2020

Robimy pączusie!

Tłusty czwartek to okazja, żeby skosztować pysznych wypieków i bez wyrzutów sumienia zajadać się słodkościami. Postanowiliśmy więc sami przygotować pączki - było pysznie, a w całej szkole roznosił się piękny zapach naszych wypieków.

14 lutego 2020

Walentynki

14 lutego obchodziliśmy WALENTYNKI. Oczywiście były miłe słówka i liściki, ale my postanowiliśmy dowiedzieć się, jaką drogę pokonuje taka kartka od nadawcy do odbiorcy. W tym celu udaliśmy się do biblioteki, w której podczas zajęć dowiedzieliśmy się, jak wygląda praca poczty i listonosza. Na zakończenie zajęć wykonaliśmy własne kartki, które poprawnie zaadresowaliśmy.

3 lutego 2020

BAL KARNAWAŁOWY

3 lutego w naszych oddziałach odbył się BAL KARNAWAŁOWY. Tę fantastyczną imprezę zorganizowali dla nas przyjaciele z IX LO w Katowicach. Przebraliśmy się w fantastyczne stroje i przygotowaliśmy na tańce, zabawy i konkursy. Bawiliśmy się fantastycznie, każdy angażował się w taniec. Dziękujemy, że mogliśmy uczestniczyć w tak wyjątkowym i ciekawie zaplanowanym balu!