Oddziały dla dzieci z niepełnosprawnością

1 września 2023

Witamy

Witamy na stronie oddziałów specjalnych SP nr 66 im. Janusza Korczaka w Katowicach. Prowadzimy oddziały dla uczniów z niepełnosprawnością ruchową i afazją, w tym z niepełnosprawnościami sprzężonymi.

18 czerwca 2024

Wycieczka

Koniec roku szkolnego i pożegnanie z uczniami klas ósmych było okazją do wycieczki dydaktycznej. Ile ciekawych rzeczy dowiedzieliśmy się na temat zwierząt, opieki nad nimi i ich trybu życia! Samodzielnie wykonaliśmy pamiątki dla naszych bliskich. Było wyjątkowo!

5 czerwca 2024

Olimpiada

Kolejna Olimpiada dla uczniów z niepełnosprawnościami nie mogła się odbyć bez nas! W pełni gotowi do wyzwań sportowych, przygotowani na dobrą zabawę, wyruszyliśmy spod szkoły. Bawiliśmy się świetnie i w pełni stosowaliśmy się do zasad sportowej rywalizacji. Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii :)

20 maja 2024

Lekcja biblioteczna

Wizyta w zaprzyjaźnionej bibliotece jak zawsze przebiegała w miłej atmosferze. Tym razem odwiedziliśmy kraje Europy. Poznaliśmy ich kulturę, obyczaje, kuchnię. Dowiedzieliśmy się wielu nowych rzeczy. Do zobaczenia po wakacjach :-)

17 maja 2024

Dzień Rodziny

Dzień Rodziny obchodziliśmy w tym roku w naszym ZOO. Sprawdzaliśmy, co zmieniło się od naszej ostatniej wizyty. Obserwowaliśmy, jak zmieniły się zwierzęta, które poznaliśmy podczas poprzedniej wizyty. Do następnego razu!