Oddziały dla dzieci z niepełnosprawnością

1 września 2023

Witamy

Witamy na stronie oddziałów specjalnych SP nr 66 im. Janusza Korczaka w Katowicach. Prowadzimy oddziały dla uczniów z niepełnosprawnością ruchową i afazją, w tym z niepełnosprawnościami sprzężonymi.

11 marca 2024

Lekcja biblioteczna

11 marca klasy specjalne wzięły udział w kolejnej lekcji bibliotecznej. Tym razem tematem przewodnim była matematyka. W świecie gier, zabaw, szarad i obliczeń czuliśmy się bardzo dobrze.

14 lutego 2024

Walentynki pełne miłości w naszej szkole.

13 lutego 2024

Teatr Ateneum

13 lutego klasy pierwsze i przedstawiciele naszych oddziałów, klasa 1 spf, udały się do teatru Ateneum na przedstawienie Królowa Śniegu. Przypomnieliśmy sobie zasady zachowania w teatrze oraz zachwycaliśmy przedstawieniem. Jeszcze się wybierzemy na przedstawienie teatralne, bardzo nam się podobało!

12 lutego 2024

Lekcja biblioteczna

Kolejna lekcja biblioteczna zdominowana została przez koty. Te wyjątkowe zwierzęta są licznie prezentowane w literaturze. Poznaliśmy najsłynniejsze koty, ich historie oraz zainspirowaliśmy się do stworzenia własnego bohatera.