Wycieczka klas drugich

8 czerwca 2016

We wtorek 7 czerwca 2016r. klasy II a, II b i II c wraz z wychowawcami udały się na wycieczkę do Parku Rozrywki w Inwałdzie. Uczniowie zwiedzili Park Miniatur, w którym mogli zobaczyć i poznać kilkadziesiąt słynnych miniaturowych budowli z całego świata. Przyjemnie spędzili czas w lunaparku na karuzelach i zjeżdżalniach przeznaczonych dla najmłodszych.

Dzieci obejrzały również Wystawę Tutenchamona – repliki skarbów jednego z najbardziej znanych egipskich faraonów oraz jego grobowiec. Ponadto mogły sprawdzić swoją orientację w terenie udając się w niezwykłą podróż do Zielonego labiryntu. Wiele emocji wzbudziło Kino 5D – podczas seansu dzieci przeniosły się w głąb ziemi i skorzystały z przejażdżki po wnętrzu opuszczonej kopalni. Uczniowie zwiedzili też Park średniowieczny i Warownię, gdzie odbyła się prawdziwa i ciekawa lekcja historii.

Wycieczkę uważamy za udaną ! Pogoda była wspaniała .Wszyscy wrócili uśmiechnięci i zadowoleni.