Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - "Bezpieczna droga do szkoły"
1 kwietnia 2019

"Bezpieczna droga do szkoły"

25 marca, jak co roku, wzięliśmy udział w XVII edycji konkursu "Bezpieczna droga do szkoły" w Szkole Podstawowa nr 58 z oddziałami integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach. Reprezentowali nas uczniowie - Olga z klasy IIa i Szymon z klasy IIb. 
W tym roku uczestnicy zobaczyli pokaz związany z zachowaniem oraz udzielaniem pierwszej pomocy.  Pokaz został przygotowany przez uczniów gimnazjum oraz nauczyciela. Po tych emocjach uczniowie zmierzyli się z testem oraz zadaniami przygotowanymi z tematyki bezpieczeństwa na drodze oraz informacji dotyczących udzielania pierwszej pomocy. 
Przejdź do - wystawa dyń
31 października 2019

wystawa dyń

31 października z okazji Halloween tradycyjnie zorganizowaliśmy w naszej szkole wystawę dyń. Nasi uczniowie mieli fantastyczne pomysły na ich wykonanie i ozdobienie . Najciekawsze i najbardziej oryginalne dynie zostaną nagrodzone. Gratulujemy!

Przejdź do - Światowy Dzień Wiedzy na Temat Autyzmu
3 kwietnia 2020

Światowy Dzień Wiedzy na Temat Autyzmu

2 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Wiedzy na Temat Autyzmu. Mimo czasu w jakim się znajdujemy, uczniowie naszej szkoły solidaryzowali się z osobami z ASD i ich rodzinami! Akcja #zostańwdomu i świeć na niebiesko pokazała, że jesteśmy solidarni nawet wtedy, kiedy nam nie jest łatwo.

16 marca 2020

Ważna informacja

11 marca 2020

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

 

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa
od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone.

12 i 13 marca br. to dni, w których nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze dla dzieci, których rodzice nie będą w stanie w tak krótkim czasie zorganizować opieki.

od 16 do 25 marca br. wszelkie zajęcia w szkole będą zawieszone.

Linki do materiałów dydaktycznych, zadania itp. przekazywane będą uczniom za pomocą systemu Vulcan, aby przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie spowodowała znaczących opóźnień w realizacji podstawy programowej