Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Przejdź do - Dzień Życzliwości i Pozdrowień
21 listopada 2020

Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Prace wykonane przez uczniów naszej szkoły z okazji Dnia Życzliwości i Pozdrowień :)

19 listopada 2020

Portrety Kompozytorów Polskich - Karol Szymanowski

Zaproszenie

W imieniu pani Alicji Kotyl zapraszam do wysłuchania audycji edukacyjnej o twórczości Karola Szymanowskiego.

Audycja jest nagrana z udziałem świetnych, młodych muzyków pianisty Michała Dziewiora i śpiewaczki Justyny Bujak.

17 listopada 2020

Szkolne Koło Wolontariatu "Rozdaj siebie innym"

Drodzy Uczniowie, Rodzice!
Kolejny raz zwracamy się z wielką prośbą, bo wiemy, że nasza społeczność szkolna ma ogromne Serce!

Szkolne Koło Wolontariatu organizuje zbiórkę na rzecz Szpitala MSWiA w Katowicach, który został przekształcony na szpital covidovy.
Chcemy dołożyć chociażby małą cegiełkę, która przyczyni się do zbudowania wielkiego, wspólnego serca, którego dobroć rozleje się na tych, którzy służą w szpitalu, bądź są jego podopiecznymi.

Artykuły można przywozić do szkoły od poniedziałku do piątku i zostawić w portierni szkoły
Zbiórka trwa od 18.11 do 02.12

Prosimy o:
Wodę mineralną
Batony energetyczne
Owsianki, musli do zalania w kubku
Gorące kubki
Herbatę
Cukier
Chusteczki higieniczne
Mydła dezynfekujące
Pasty do zębów
Szczoteczki do zębów

Dziękujemy za każde okazane wsparcie i pomoc.

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z wolontariuszami.
16 listopada 2020

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Zbliża się 21 listopada

ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

Zachęcamy uczniów do udziału w szkolnych konkursach związanych z tym dniem.

Konkurs dla uczniów klas I-IV

Należy zaprojektować i wykonać kartkę okolicznościową na Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Technika pracy dowolna. Format A-5.

Zdjęcie pracy podpisane imieniem i nazwiskiem należy przesłać na e-mail: sylwiamaucy@tlen.pl

Prace należy przesłać do 19 listopada do godz. 14:00

Konkurs dla uczniów klas IV – VIII

Należy zaprojektować i wykonać plakat związany z tematyką Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień. Technika pracy dowolna. Format pracy A-4 lub A-5

Prace należy przesłać do 19 listopada do godz. 14:00

Najciekawsze prace zostaną umieszczone na stronie szkoły.