Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Dyskoteka
7 lutego 2019

Dyskoteka

7 lutego odbyła się dyskoteka karnawałowo-walentynkowa dla uczniów klas 4-8. Jak widać humor dopisywał a wszyscy uczestnicy świetnie się bawili. Kolejny niezapomniany dzień w naszej szkole.

10 lutego 2019

Bezpieczne ferie

Przejdź do - Pasowanie na Czytelnika
6 lutego 2019

Pasowanie na Czytelnika

4 lutego odbyło się w bibliotece szkolnej pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelników. W dniu pasowania chętni uczniowie naszej szkoły mogli przebrać się za postacie z ulubionych książek i ekranizacji filmowych. Uczniowie klasy trzeciej zaprezentowali swoje stroje i zagadki z nimi związane swoim młodszym kolegom. Przyszli czytelnicy musieli również ułożyć puzzle oraz odpowiedzieć na szereg pytań opartych na wysłuchanych wierszach i wcześniejszej prezentacji multimedialnej "Droga książki od autora do czytelnika". Po wykonaniu wszystkich zadań złożyli uroczyste ślubowanie i po raz pierwszy wypożyczyli książkę. W następnym dniu uczniowie ponownie spotkali się z bibliotekarzem i zapoznali się ze zbiorami przeznaczonymi dla uczniów klas młodszych oraz zasadami ich wypożyczania. Dowiedzieli się również, jak korzystać z kącika czytelniczego i komputerowego. Życzymy pierwszakom, żeby czerpały radość ze spotkania z literaturą i żeby książki pobudzały ich wyobraźnię. Pamiętajmy, że dobra książka, którą można czytać na głos, przynosi radość dzieciom i dorosłym. Buduje pomost między pokoleniami.

4 lutego 2019

OBIADY MARZEC

OBIADY MARZEC
 
21 x 3 zł. = 63 zł.
 
 
Wpłaty należy dokonywać na konto szkoły
 
PKO 18 1020 2313 0000 3902 0515 1669
 
Szkoła Podstawowa nr 66
 
ul. B. Krzywoustego 7
 
40-870 Katowice
 
tytułem: imię i nazwisko dziecka, klasa..., wpłata za obiady za miesiąc....
 
 
 
OPŁATY NALEŻY DOKONAĆ DO DNIA 25 LUTEGO.
 
W przypadku braku wpłaty w wyznaczonym terminie wydawanie obiadów zostanie wstrzymane
 
i będą naliczane odsetki.
 
 
 
Potwierdzenie wpłaty proszę dostarczyć do kierownika świetlicy lub intendentki, bądź przesłać na adres mailowy: kuchnia@sp66katowice.pl
Przejdź do - Dzień szalonej fryzury
3 lutego 2019

Dzień szalonej fryzury

29.01 obchodziliśmy w naszej szkole "Dzień szalonej fryzury" Tego dnia uczniowie mogli przyjść do szkoły w oryginalnej lub niecodziennej fryzurze. Z tej okazji gościliśmy uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Rudzie Śląskiej, które ułożyły dzieciom jedyne w swoim rodzaju fryzury. Serdecznie dziękujemy przyszłym paniom fryzjerkom oraz mamie Oli - Pani Mirze Depcie za świetną zabawę, poświęcony czas i pomoc w organizacji tego miłego dnia.