Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Przejdź do - "Bezpieczna droga do szkoły"
1 kwietnia 2019

"Bezpieczna droga do szkoły"

25 marca, jak co roku, wzięliśmy udział w XVII edycji konkursu "Bezpieczna droga do szkoły" w Szkole Podstawowa nr 58 z oddziałami integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach. Reprezentowali nas uczniowie - Olga z klasy IIa i Szymon z klasy IIb.
W tym roku uczestnicy zobaczyli pokaz związany z zachowaniem oraz udzielaniem pierwszej pomocy.  Pokaz został przygotowany przez uczniów gimnazjum oraz nauczyciela. Po tych emocjach uczniowie zmierzyli się z testem oraz zadaniami przygotowanymi z tematyki bezpieczeństwa na drodze oraz informacji dotyczących udzielania pierwszej pomocy.
31 października 2019

wystawa dyń

31 października z okazji Halloween tradycyjnie zorganizowaliśmy w naszej szkole wystawę dyń. Nasi uczniowie mieli fantastyczne pomysły na ich wykonanie i ozdobienie . Najciekawsze i najbardziej oryginalne dynie zostaną nagrodzone. Gratulujemy!

Przejdź do - TURNIEJ „NA TROPACH BOHATERÓW BAŚNI"
12 grudnia 2019

TURNIEJ „NA TROPACH BOHATERÓW BAŚNI"

XIX TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA SP 1
„NA TROPACH BOHATERÓW BAŚNI"
– Z BAŚNIAMI DOOKOŁA ŚWIATA”

12 grudnia drużyna klasy 4a: Malika Khelouf, Maria Mkrtchyan, Karol Krzywda reprezentowała naszą szkołę w Turnieju Baśni, organizowanym corocznie przez Szkołę Podstawową nr 1 w Katowicach.
Miło mi poinformować, że nasi uczniowie zajęli 3 miejsce, zdobywając 88,5 na 98 punktów.
Otrzymali dyplomy, książki i przede wszystkim piękne brązowe medale.
Już teraz zadeklarowali, że chcą brać udział w XX edycji tego konkursu.
                                                                                 Gratulacje - bibliotekarz G. Szymańska

12 grudnia 2019

OBIADY STYCZEŃ

PŁATNOŚĆ ZA OBIADY BEZ PÓŁKOLONII :

9 x 3 zł. = 27 zł.

PŁATNOŚĆ Z JEDNYM TYGODNIEM PÓŁKOLONII :

13 x 3 zł = 39 zł.

PŁATNOŚĆ Z DWOMA TYGODNIAMI PÓŁKOLONII :

17 x 3 zł = 51 zł.

Wpłaty należy dokonywać na konto szkoły
PKO 18 1020 2313 0000 3902 0515 1669
ul. B. Krzywoustego 7

tytułem: imię i nazwisko dziecka, klasa..., wpłata za obiady za miesiąc.…

Opłaty za obiady prosimy wpłacać bezpośrednio na konto szkoły za cały miesiąc z góry, DO 25 GRUDNIA.

W przypadku braku wpłaty w wyznaczonym terminie wydawanie obiadów zostanie wstrzymane i będą naliczane odsetki.
Potwierdzenie wpłaty proszę dostarczyć do kierownika świetlicy lub intendentki, bądź przesłać na adres mailowy: kuchnia@sp66katowice.pl
Przejdź do - Światowy Dzień Pluszowego Misia
28 listopada 2019

25 LISTOPADA

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Zgodnie z tradycją naszej szkoły uczniowie klasy drugiej brali udział w zajęciach literacko-muzycznych, zorganizowanych przez bibliotekarza szkolnego p. Grażynę Szymańską.
Natomiast uczniowie klas pierwszych uczestniczyli, wraz ze swoimi pluszowymi misiami, w ciekawych zajęciach literacko-plastycznych „W misiowej krainie”, które odbyły się w MBP – F. 14.
Dzieci poznały historię pluszowego misia. Spotkały się z sympatycznymi niedźwiadkami, które są bohaterami wielu książek i ekranizacji filmowych.
Brały udział w ciekawych zabawach muzyczno-ruchowych i wykonały zakładki do książek.
Było miło, przytulnie i misiowo.