Jesteś tutaj: Start / Aktualności

12 grudnia 2017

Warsztaty "Badacz przyrody"

Czy wiecie, jak napompować balony zamknięte w słoju? Uczniowie klasy I już wiedzą! W Pałacu Młodzieży uczestniczyli w warsztatach pod hasłem Badacz Przyrody. Młodzi eksperymentatorzy badali właściwości powietrza, wody i różnych substancji chemicznych, które można znaleźć w... kuchni. Oto fotoreportaż z tych zajęć.

10 grudnia 2017

Tak cieszyliśmy się z niespodzianek, które przyniósł nam Mikołaj.

6 grudnia 2017

Biesiada Śląska

29.11.2017 Śląska Biesiada Dziecięca - cała nasza aula rozbrzmiewała śląskimi piosenkami, było barwnie i wesoło - kl. VI a wystawiła śląską inscenizację "Czerwonego kapturka" oraz nauczyła wszystkich jak brzmią części roweru po śląsku. Gośćmi w tym roku byli tancerze zespołu " Tysiąclatki" . Wszystkim uczestnikom Biesiady dziękujemy !!!
Biesiadę przygotowały: p. Anna Frankiewicz, p. Mariola Kawałek, p. Barbara Łukasik.
Biesiada to nie tylko śpiewanie i tańczenie, to również biesiadowanie przy stole. Dziękujemy Rodzicom i Dziadkom za to co znalazło się na naszych klasowych stołach. Były sznitki z tustym, kiszone ogórki, krupnioki, kreple, zisty... mniam. DZIĘKUJEMY :)

28 listopada 2017

Święto Pluszowego Misia

Zgodnie z tradycją naszej szkoły uczniowie klas pierwszych uczestniczyli, wraz ze swoimi pluszowymi misiami, w ciekawych  zajęciach literacko-plastycznych  „Miś pluszowy – popatrzcie sami – siedzi na mojej półce z książkami”, zorganizowanych w MBP – F. 14.
Natomiast uczniowie klasy drugiej brali udział w zajęciach literacko-edukacyjnych, zorganizowanych przez bibliotekarza szkolnego p. Grażynę Szymańską. Było miło, przytulnie i wesoło.