Rozpoczęcie roku szkolnego

5 września 2017

W poniedziałek 4 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/2018. W holu szkoły odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego. Wszyscy zebrani odśpiewali hymn narodowy. Tradycyjnie, jako gospodarz szkoły przemawiała Pani Dyrektor Elżbieta Przygodzińska witając zgromadzonych i wypoczętych uczniów oraz ich rodziców. W swoim przemówieniu ciepłe słowa skierowała w stronę uczniów życząc im wielu sukcesów. Ponadto przypomniała o zachowaniu bezpieczeństwa na co dzień. W imieniu Samorządu Uczniowskiego wystąpiła przewodnicząca szkoły Marcelina Szczyrba. Uczniowie pełni optymizmu, gromkimi brawami przywitali grono pedagogiczne, z którym będą pracować w ciągu rozpoczynającego się roku szkolnego.

Wspaniałą część artystyczną dla najmłodszych przygotowali uczniowie klas trzecich, pod czujnym okiem Pani Marioli Kawałek, Pani Anny Frankiewicz, Pani Małgorzaty Skrzypczak raz Pani Barbary Łukasik. Wszyscy serdecznie powitali uczniów klas pierwszych.
   Po uroczystości inauguracyjnej uczniowie z radością spotkali się w salach lekcyjnych z wychowawcami i kolegami. Podczas tych krótkich spotkań zapoznali się z planem zajęć i oczywiście podzielili się wrażeniami z minionych wakacji.