Pomimo Wszystko

29 września 2023
29 września w naszej szkole miało miejsce ważne dla nas wydarzenie. Zorganizowaliśmy II Szkolny Dzień Osób z Niepełnosprawnościami, który pozwala naszym uczniom wziąć udział w wydarzeniu dostosowanym do ich potrzeb i możliwości. Dzięki uczestnictwu zaprzyjaźnionych placówek: Szkoły Podstawowej nr 58, ZSZ im. Mielczarskiego, Szkoły Podstawowej nr 58, ZSO nr 3 w Katowicach, Miejskiego Przedszkola im. Hałabały udało się zaproponować udział uczniom w różnych sekcjach: spacerowej, biegowej, rowerowej.

Bardzo dziękujemy zaproszonym gościom, którzy odwiedzili nas w tym wyjątkowym dniu: panu radnemu Józefowi Zawadzkiemu, dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 58 panu Grzegorzowi Jurankowi, pani Aleksandrze Raczyńskiej - ,,królowej polskiego Nordic Walking",  grupie rowerowej Wagabunda.

Dzień nie byłby tak udany gdyby nie wsparcie zewnętrznych darczyńców. Umożliwili oni wsparcie sekcji w napoje i przekąski oraz zdrowe owoce.

Dziękujemy zespołowi sklepów Netto, którzy chętnie wsparli naszą inicjatywę na rzecz wspierania osób z niepełnosprawnościami. Napoje i batony energetyczne wsparły wszystkich.
Dziękujemy panu Pawłowi Grzybowi, właścicielowi firmy Polmar za owoce.

Mamy nadzieję na kolejne edycje tej ważnej dla nas uroczystości. Do zobaczenia za rok!