Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

27 listopada 2018

21 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Tego dnia było w szkole żółto i radośnie. Uczniowie i nauczyciele ubrani byli na żółto i mieli przypięte uśmiechnięte „buźki”. Od samego rana wchodzący do szkoły witani byli cukierkami i miłymi słowami.

Na korytarzach i drzwiach klas pojawiły się pozdrowienia, przysłowia i myśli związane z tym dniem. W holu szkoły stanęło drzewko, na którym każda klasa umieściła swój liść z sentencją. Obok drzewka pojawiła się tablica, na której każdy mógł napisać coś miłego, pozdrowienia lub życzenia dla kolegów czy nauczycieli.

Przygotowując się do obchodów Dnia Życzliwości przeprowadziliśmy w klasach wybory Lidera Życzliwości oraz w klasach młodszych wybory najżyczliwszej wychowawczyni w świetlicy, a w klasach starszych – najżyczliwszego pracownika szkoły. Liderami życzliwości zostali:

wśród wychowawców świetlicy: pani Anna Fryc,

VIIIa: Weronika Janiec

VIIIb: Dawid Stasiak

Klasy dla dzieci z niepełnosprawnością ruchową: Aleksander Dąbrowski

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Dyplomy i nagrody uczniom klas młodszych zostały wręczone w środę 21 listopada, a uczniowie klas starszych otrzymają je 3 grudnia.

Dziękujemy wszystkim za przyłączenie się do obchodów tego święta.