I Rodzinny rajd rowerowy SP 66 z Wagabundą

7 czerwca 2016

Dnia 6.06 odbył się "I Rodzinny RAJD ROWEROWY SP 66 Z WAGABUNDĄ". Ścieżki rowerowe Chorzowskiego Parku Śląskiego przemierzyliśmy w grupie liczącej ok. 80 uczestników. O pełny profesjonalizm rajdu zadbali członkowie klubu rowerowego WAGABUNDA.

Mogliśmy czuć się bezpiecznie i komfortowo. Panowie umilili uczniom czas ciekawymi konkurencjami, w których uczniowie naszej szkoły wykazali się zręcznością w jeździe na rowerze. Nad bezpieczeństwem czuwali policjanci z miejskiej komendy w Katowicach. Prelekcję na temat bezpieczeństwa poprowadził policjant z Chorzowa. Dziękujemy nauczycielom, którzy pojechali na rajd w roli opiekunów, dziękujemy rodzicom uczniów, którzy zaangażowali się w przygotowanie poczęstunku. Cieszymy się, że pomysł sportowej integracji przypadł do gustu tak wielu osobom.